top of page

Par Mums

ConRef specializējas siltumsūkņu, gaisa kondicionieru, dzesēšanas iekārtu, apkures, radiatoru un  silto grīdu uzstādīšanā un pārdošanā. Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt augstākās klases pakalpojumus un zināšanas, lai radītu komfortablas un efektīvas dzīves telpas mūsu klientiem.

Mēs piedāvājam pilnu apkures uzstādīšanas ciklu no iekārtas uzstādīšanas līdz tās pēcapkalpošanai. Mūsu sortimentā ir vadošo ražotāju produkti.

jkudgJp09wyiSLpzvkZMBw.jpg

Mūsu uzstādīšanas process

Uzņēmumā ConRef mēs sekojam rūpīgam uzstādīšanas procesam, lai nodrošinātu jūsu apkures un dzesēšanas sistēmu augstāko kvalitāti un veiktspēju. No sākotnējās sistēmas izvēles un aprēķinam līdz pilnīgais sistēmas palaišanai un ieregulēšanai. 

Mūsu komanda ir apņēmusies nodrošināt izcilus rezultātus.

Produkta pielāgošana

Mēs saprotam, ka katra māja ir unikāla. Tāpēc mēs piedāvājam pielāgotus risinājumus, kas atbilst jūsu īpašajām apkures un dzesēšanas vajadzībām. Mūsu serviss ietver detalizētu jūsu telpas novērtējumu un personalizētus ieteikumus.

pipefitter-installing-system-of-heating-royalty-free-image-1636641919.jpg

Efektīvi sistēmas aprēķini

ConRef sniedz precīzus un pārskatāmus aprēķinus jūsu apkures un dzesēšanas sistēmu projektēšanai un būvniecībai. Mēs ticam sākotnējām cenām un skaidrai komunikācijai, lai nodrošinātu vienmērīgu procesu no sākuma līdz beigām.

Konsultējieties ar mūsu ekspertiem

Ieplānojiet konsultāciju uz vietas ar mūsu zinošo komandu, lai apspriestu jūsu prasības un izpētītu labākās apkures un dzesēšanas iespējas jūsu mājām. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums lēmumu pieņemšanas procesā.

Uzlabojiet savu komfortu

Atklājiet jaunākās inovācijas, kas paaugstina jūsu mājas komfortu ar ConRef. No siltās grīdas uzstādīšanas līdz uzlabotām klimata kontroles funkcijām mēs jūsu dzīves telpā ienesam inovācijas un izsmalcinātību.

Mūsu pakalpojumu saistības

Uzņēmumā ConRef mēs esam apņēmušies pārsniegt jūsu cerības. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti un klientu apmierinātību nosaka visu, ko mēs darām. Mēs lepojamies ar savu darbu un cenšamies radīt ilgstošu komfortu un ērtības ikvienam klientam.

Uzlabojiet savu dzīves telpu ar ConRef.
Pastāstiet mums par savu projektu un īstenosim jūsu redzējumu.

bottom of page